Glinka żółta

ZALETY GLINKI ŻÓŁTEJ

Glinka żółta jest odpowiednia dla skóry dojrzałej i zwiotczałej – delikatnie oczyszcza ją ze zrogowaciałego naskórka, przyspiesza proces regeneracji. wyprowadza toksyny i dotlenia skórę.
Regularnie stosowana podnosi sprężystość i elastyczność skóry, opóźnia powstawanie zmarszczek oraz usuwa zmęczenie i napięcie.

Maseczki przygotowane na bazie glinki żółtej doskonale oczyszczają i tonizują skórę, poprawiają krążenie krwi oraz koloryt cery, wspomagają regenerację komórek naskórka.
Glinka jest łatwa i bezpieczna w użyciu, z powodzeniem nadaje się do samodzielnego przygotowania maseczek i kąpieli w warunkach domowych.

Zastosowanie żołtej glinki:Glinka żółlta KosmetycznaGlinka_pl
[p]1) maseczka kosmetyczna do twarzy delikatnie oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka, przyspiesza proces regeneracji. Odżywia skórę minerałami i substancjami aktywnymi biologicznie. Przy regularnym stosowaniu podnosi sprężystość i elastyczność skóry, poprawia jej koloryt, opóźnia pojawienie się zmarszczek,
2) kąpiel w wannie z dodatkiem glinki żółtej oczyszcza i tonizuje skórę, poprawia krążenie krwi, wzmacnia procesy wymiany w komórkach skóry. Doskonale <strong>usuwa zmęczenie i napięcie.

Glinka przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego. Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja na glinkę żółtą.

Gdzie kupić glinkę żółtą w proszku? Polecamy sklep internetowy www.KosmetycznaGlinka.pl gdzie znajdziecie największy wybór tych glinek oraz przepisy jak przygotować maseczkę i kąpiel na bazie naturalnej glinki kosmetycznej.

Inne glinki: biała, czerwona, błękitna, zielona, różowa, czarna